Komplexní doplňkové služby

Co ode mě můžete očekávat

Prohlídky nemovitostí

Všech prohlídek se vždy osobně zúčastním. Vy můžete, ale nemusíte. Je to na domluvě. Prohlídky probíhají na základě podepsaného Záznamu o prohlídce, což ukládá zákon. Pod dohledem profesionálního makléře je váš domov v bezpečí. Ukázka zde. >>

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Právní servis

Zprostředkovatelská smlouva, rezervační smlouva, kupní smlouva nebo smlouva na převod práv a povinností k družstevnímu bytu, návrh na vklad na katastr nemovitostí, advokátní úschova, ověření podpisů. Toto vše má pod kontrolou advokátní kancelář JUDr. Martiny Řezníčkové, Ph.D.. Jste v dobrých rukou.

Předání nemovitosti

na základě předávacího protokolu včetně klíčů.

Do protokolu a přepisových formulářů se zapíší aktuální stavy měřidel a k tomuto datumu bude přepis proveden. Pokud jsou k dispozici všechny inženýrské sítě, tak se přepisuje elektřina, plyn, voda a v bytech se zapisují stavy měřáků na topení. Jsem vám stále k dispozici, nejste na to sami.

Daň

Daňových povinností s prodejem a koupí bytu je hned několik.

1. daň z vlastnictví (dříve domovní daň). Je to daň, která se platí jednou za rok v květnu, ale daňové přiznání se podává v lednu. Toto podávají kupující. Platí se v tom roce na ten daný rok. Prodávající se musí naopak z daně odhlásit.

2. daň spojená s prodejem je daň z příjmů. Tuto platí málokdo, protože většina kujících je osvobozena. Jednou z podmínek osvobození od daně je např. prodávanou nemovitost vlastnit minimálně 10 let. Nebo v ní 2 roky bydlet. Nebo peníze použít na další bydlení. S tím si nedělejte těžkou hlavu, ráda vám poradím.

Znalecký posudek

neboli odhad nemovitosti.

Vypracuji odhad pro dědické, či rozvodové řízení zdarma. Nebo pokud jen chcete znát cenu vaší nemovitosti. Neváhejte se na mě obrátit.

Banner "na prodej"

neboli plachta.

Na nemovitost umístím poutač s nápisem NA PRODEJ. Je to jedna z dalších možností, jak dosáhnout co nejrozsáhlejší nabídky a jak dát všem vědět, že se dům či byt prodává. Často se stává, že nemovitost koupí lidé z blízkého okolí. Využívám nejen on-line marketing, ale i of-line marketing. Postarám se o nejlepší propagaci na všech úrovních.

Kontaktujte mě

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.