O mně

Jsem detailista, ale celek musí mít hlavu a patu a dávat mně to smysl.

Život naplno

Jsem samostatná profesionální realitní makléřka se srdcem na dlani. Vášnivě ráda se vzdělávám na kurzech a seminářích věnovaných nejen přímo prodeji realit. Mám dvě dospělé děti a vnoučata Karolínku, Honzíka, Kubíka a Adámka.

Rekreačně sportuji: plavu, jezdím na kole, lyžuji, bruslím, cvičím jogu, chodím na výlety do přírody, tančím doslova na tanečním parketě i v životě.

Krom toho jsem ekologický nadšenec, třídič odpadu a zastánce zdravého životního stylu. Dlouhodobě podporuji organizace Zdravotní klaun a Konto Bariéry.

Sbírání zkušeností

Po 8 letech v RK Axida, s.r.o. jsem se rozhodla osamostatnit. Považuji to za přirozený vývoj. Prostě nastal ten správný čas. Šéf se pomalu chystal do důchodu a já cítila, že už jsem „velká holka“. S vděčností, úctou a pokorou DĚKUJI svému šéfovi, panu Židů, za vše, co mě naučil. Je to velký profik a úžasný člověk. Vážím si Vás, šéfe!

Hlavní důvod jsou finance. Jak jinak, že? Ale ne tak, jak si myslíte. Já jsem byla se svoji odměnou vždycky spokojená. Je to trochu jinak.

Cesta k samostatnosti

Když jsem si poprvé vyzkoušela 3D scan virtuální prohlídku, byla jsem přímo nadšená. Baví mě procházet se jednotlivými místnostmi, rozkliknout si přesně to, co mě zajímá. Rozhodla jsem se, že přesně to chci nabízet svým klientům.

No jo, jenomže ono to taky něco stojí. A ne málo. Začala jsem počítat. Když zaplatím 3D scan, videoprohlídku, profesionálního fotografa, Homestaging, plánky, advokátku, znalecký posudek, PENB, katastr a další poplatky, nebudu se už mít téměř o co dělit s RK. Volba byla jasná. Od března 2019 jsem samostatný realitní makléř.

Našli jste alespoň tři věci, proč spolupracovat se mnou?
Potěšení je na mojí straně.

Nenašli? Pak pokračujte na stránku reference, kde najdete názory klientů.

Alena Pruchová

Chytněte příležitost za pačesy a využijte aktuální prodejní hit:

Foto staging a 3D scan prohlídku, což vám zaručí stoprocentní úspěšnost vyšší prodejní ceny. 

Na nic nečekejte, volejte nebo pište právě teď.

Domluvte si schůzku a už zítra se můžeme potkat.

E-mail: alena@alenapruchova.cz
Telefon: 603 314 675

Kontaktujte mě

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.