Zahrada s chatkou v Žebětíně

Provensálská zahrada s útulnou chatkou v Žebětíně v osobním vlastnictví.

PRODÁNO ZA DVA DNY PRVNÍMU ZÁJEMCI.

Reference kupujících klientů

Vážená paní Pruchová, rádi bychom Vám poděkovali za to, že jste nás s naprostou profesionalitou provedla procesem nákupu nemovitosti. Skvělá prezentace, trpělivost, milé a vstřícné jednání - to vše nám koupi velmi usnadnilo. Ještě jednou Vám moc děkujeme za nadstandartní přístup i Vaši příjemnou společnost. Se srdečným pozdravem Vykličtí
Manželé VykličtíKupující

Popis nemovitosti

Dispozice 1.NPkuchyňka, umyvadlo a sklep
Dispozice 2.NPobytná místnost s kamny, šatnou a žebříkem na půdu
Půdaprostor na spaní
Inženýrské sítěelektřina, voda ze studny a septik
Pozemek / zahrada400 m2 / 384 m2
Půdorys chatky16 m2
Příslušenstvízahradní domek, suché WC a pergola

Cena: 2 500 000 Kč

Zahrada v provensálském stylu s útulnou chatkou v Žebětíně v osobním vlastnictví. Zahrada je o rozloze 384 m2 a třípodlažní chatka má půdorys 16 m2. Před chatkou je pergola s posezením, za chatkou suché WC a vedle chatky venkovní sprcha. Vodu ohřívá sluníčko. V chatce je voda z vrtané studny a elektřina. 

V přízemí je v přední části kuchyňka a umyvadlo a v zadní části sklep. V 1. patře je obývací část a žebřík na půdu, kde je jedno velké letiště na spaní. Na pozemku je zahradní domek na nářadí. 

Zahrada je velice rozmanitá, krásná, udržovaná, plná květin, ale i různých plodů, např. borůvky, jahody, brambory a velká třešeň, na které jsou zavěšeny dvě houpačky. Na zahradě je absolutní soukromí, z žádné strany není vidět. Pozemek je v mírném svahu, který paní majitelka výborně využila při tvorbě architektury zahrady. Asfaltová příjezdová cesta je cca 150 m od pozemku.

Fotogalerie

Video prohlídka

Lokalita

Kontaktujte mě

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.