Byt 3+1 v Líšni

Pěkný byt 3+1 v osobním vlastnictví v Brně Líšni

PRODÁNO ZA 2 DNY!

Reference prodávajících a kupujících klientů

Pan Dudák

Prodávající

Pan Trunda

Kupující

Popis nemovitosti

Dispozice3+1 + koupelna + samostatné WC
Počet podlaží2.NP/8
Inženýrské sítěelektřina, plyn, voda, kanalizace
Obyvatelná plocha62 m2 + lodžie + sklep
Měsíční náklady5.050 Kč včetně záloh na energie/2 os.

Cena: 3 100 000 Kč

Pohodlný byt 3+1 v OV v žádané lokalitě Brno-Líšeň, na ulici Štefáčkova. Byt se nachází ve 2.NP/8 v panelovém domě, který je až překvapivě klidný a tichý. V domě je zabezpečovací systém a vstup na čip. Rozloha bytu je 62 m2 + lodžie + sklepní koje. Orientace bytu je na východ.

Pokoje jsou neprůchozí, na podlahách je linoleum, bytové jádro je umakartové. Byt je udržovaný v dobrém technickém stavu, určen buď pro rodinné bydlení, nebo k investici na pronájem studentům. Byt se prodává částečně vybavený: vestavěné skříně, pračka, lednička, postel a skříňky. Měsíční náklady na bydlení jsou 5.050 Kč včetně zálohových plateb na energie / 2 osoby. Před domem je bezproblémové parkoviště. 

Městská část Líšeň má kompletní občanskou vybavenost. Na zastávku Novolíšeňská, odkud jezdí tramvaj, autobus či trolejbus to je 4 minuty pěší chůze. Tramvají č.8 do centra na hlavní nádraží 15 min. Do Mariánského údolí do přírody autobusem 10 min. Zajímavou atrakcí pro děti i dospělé je zábavní park „Líšeňáček“. Z vlastní zkušenosti mohu doporučit.

Video prohlídka

Fotogalerie

Plánky

Dispoziční řešení prostoru a kóty

Lokalita

Kontaktujte mě

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.