Byt 2+1 v Brně v Bystrci

Byt v osobním vlastnictví 2+1 ve 2.NP/8 v panelovém domě.

PRODÁNO ZA 3 DNY!

Popis nemovitosti

Dispozice2+1 + zasklená lodžie
Počet podlaží2.NP/8
Inženýrské sítěelektřina, plyn, vodovodní řád, kanalizace, dálkové vytápění z teplárny
Plocha bytu64 m2
Příslušenstvísklepní koje, výtah
Náklady + zálohy IS5.695 Kč včetně fondu oprav/měsíc

Cena: 3 700 000 Kč

Byt 2+1 v osobním vlastnictví ve velmi žádané lokalitě Brno-Bystrc, na ulici Opálkova. Byt se nachází v 1. poschodí panelového domu. Rozloha bytu je 64 m2 včetně zasklené lodžie + 1,6 m2 sklepní koje. Orientace bytu je na severo západ. Na podlahách je v kuchyni korek, v obývacím pokoji plovoucí podlalha a v ložnici parkety, bytové jádro je zděné. Byt je udržovaném stavu, určen buď pro rodinné bydlení, nebo k investici na pronájem studentům. 

Celý dům prošel rekonstrukcí. Je zateplen, okna jsou plastová. Vchodové dveře taktéž. Na každém poschodí je vstup ke vchodovým dveřím, který je uzamykatelný, z důvodu bezpečnosti. Dále nové schránky, zvonky a výtah dle normy EU. Měsíční náklady na bydlení jsou 4.718 Kč včetně fondu oprav 1.045 Kč a zálohových plateb na energie. Elektřina 790 Kč/1měsíc a plyn 560 Kč/3 měsíce. Úvěr žádný není. Před domem je bezproblémové parkoviště. 

Městská část Bystr má kompletní občanskou vybavenost. V Bystrci je několik mateřských a základních škol, několik supermarketů, dětských hřišť i restaurací. V blízkosti se nachází velká vodní nádrž přehrada, kam se můžete zajít v létě vykoupat. A s dětmi určitě navštivte zoologickou zahradu.

Video prohlídka

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Fotogalerie

Plánky a PENB

Dispoziční řešení prostoru a kóty

Stáhněte si PENB této nemovitosti

Lokalita

Kontaktujte mě

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.