Rekreační objekt v Bosonohách

Celoročně obyvatelná chata 5+1 na exkluzivním místě v Bosonohách

Popis nemovitosti

Dispozice5+1 + dvě koupelny včetně WC
Počet podlaží3 NP + prostorný sklep
Inženýrské sítěelektřina, vlastní studna, kanalizace
Pozemek / zahrada1245 m2 / 1199 m2
Obyvatelná plocha149 m2
Příslušenstvívenkovní bazén, garáž, stání pro 3 auta
Zabezpečeníf. Aves

Cena: 10 980 000 Kč

Atraktivní rekreační objekt 5+1 na exkluzivním místě v Bosonohách s fascinujícím výhledem na Pálavské vrchy. Stavba určena pro rodinnou rekreaci má číslo evidenční. Dům je cihlový, třípodlažní, udržovaný, suchý, částečně podsklepený a moderní se zahradou, bazénem a zastřešeným stáním pro auto.

V 1.NP je kuchyň s jídelním stolem, obývací pokoj, herna s kulečníkem a koupelna s vanou a WC. Ve 2.NP je pokoj s výstupem na krásnou velkou terasu předurčenou k posezení u vína s přáteli, ložnice a koupelna se sprchovým koutem a WC. Ve 3.NP je útulný podkrovní pokojíček, který budou všechny děti milovat, protože je do něj vstup po stropních schůdcích.

Vytápění domu zajišťuje elektrokotel nebo krbová kamna na tuhá paliva umístěna v obýváku i kuchyni. Ohřev teplé vody obstará elektrický bojler. V domě proběhla příprava na tepelné čerpadlo a je napojen na vlastní studnu a kanalizaci. Televize vysílá přes anténu a O2 kabel je přiveden na hranici pozemku. O bezpečnost domu se stará zabezpečovací zařízení, které je napojeno přímo na pult centrální ochrany f. Aves. Na zahradě je několik ovocných stromů: jabloně, meruňky, višně, třešně, broskvoně a švestky. Celý pozemek je oplocený.

Video prohlídka

Fotogalerie

3D virtuální prohlídka nemovitosti

Projděte si nemovitost detailně

Plánky

Dispoziční řešení prostoru a kóty

Lokalita

Kontaktujte mě

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.